akcie tipy

Podrobnosti služby

Tipy na akcie pro swing trading

Jhookinvest je služba, která vyhledává silné tipy na akcie na amerických burzách NASDAQ a NYSE.

Je určena pro krátkodobé obchodování s akciemi neboli swing trading. Jinými slovy, pro aktivní obchodování s akciemi v horizontu dnů až týdnů. V žádném případě není určena pro dlouhodobé investování typu "nakoupit a držet".

Každý týden vám Jhookinvest pošle e-mailem několik tipů na akcie s vysvětlením signálu.

Tipy můžete obdržet před začátkem obchodování nebo ke konci obchodování, výjimečně i během obchodování.

Zvládnutí obchodů

Jednotlivé obchody s akciemi si řídí zákazníci sami. Zvládnutí obchodu je pro úspěch nezbytné. Proto je důležité znát svíčkové grafy a vědět, kdy prodávat.

Obchodování s akciemi vyžaduje každodenní pozornost.

Mějte na paměti, že cena nemusí růst ihned po vytvoření svíčkového signálu. V některých případech je vhodné počkat s nákupem na menší korekci.

Zejména věnujte velkou pozornost vybírání zisků. Osvědčenou metodou je prodávat po částech. Berte v potaz rezistence. Při velkých růstech používejte trailing stops.

Běžně bývá zisk vyšší než 10 procent během velmi krátké doby. Avšak když trpělivě vyčkáte, až se plně projeví síla signálu, zisky mohou být výrazně vyšší. Nespoléhejte však na to, že musí být všechny tipy ziskové.

V den ohlašování čtvrtletních výsledků je bezpečnější akcii nemít.

Stopky

Bezpečné obchodování si vyžaduje nastavování stop příkazů. Není rozumné riskovat ztrátu kapitálu.

Nejčastějším problémem stopek je předčasné vystopování. V tom případě je třeba nenechat se odradit, zabojovat a po odrazu znovu nakoupit.

Vždy zadávejte příkaz "stop limit". Tento příkaz by měl zajistit, že stopka zabere, až cena opravdu klesne na stop cenu. Při obyčejném příkazu stop můžete o akcii snadno přijít.

Závěrem

Pravděpodobnost, že budete na tipech od Jhookinvestu pravidelně vydělávat, je velmi vysoká.

I v případě, že jsou vaše zkušenosti s obchodováním nevelké, máte slušnou šanci na velké výdělky. Stačí být opatrnější a zisky vybírat postupně a včas. Mnoho takových obchodů Vám v součtu přinese vysoký celkový roční zisk.

Přátelé, nechte se vynést k velkým ziskům rychlými růstovými vlnami.

Neváhejte a naskočte do jhooku!